5 ESSENTIAL ELEMENTS FOR INGILIZCE AYLAR

5 Essential Elements For ingilizce aylar

5 Essential Elements For ingilizce aylar

Blog Article

C2 seviyesi İngilizce, herhangi bir sorun yaşamadan cümleleri okuyup anlayabildiğiniz en üst seviyedir. Neredeyse kusursuz bir şekilde insanlarla anadiliniz gibi iletişime geçebilirsiniz ve rahatlıkla konuşabilirsiniz.

five Cemaziyelevvel جمادى الأولى İlk çorak toprak ya da ilk don Yazın ismi verildiği için veya kışın su donduğu için

On the web İngilizce Seviye Belirleme testini çözerek uluslararası alanda kabul edilen standartlarda İngilizce seviyeni belirleyebilir ve İngilizce seviyeni CV’ne en doğru şekilde yazabilirsin. CV’inde Ingilizce seviyeni belirterek mülakat daveti alma şansını artworkırırsın.

Aşağıdaki tabloda İngilizcede günler ve okunuşları verilmiştir. Ayrıca kısaltma halleri de eklenmiştir;

Sadece fifty soruya yanıt vererek hızlı ve ücretsiz bir şekilde İngilizce seviyeni hemen öğrenirsin.

Bazı şaraplık ve sofralık üzüm çeşitlerinde toplam fenolik madde, toplam antosiyanin ve antioksidan kapasite miktarlarının belirlenmesi üzerine bir araştırma 

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

If you are at an Place of work or shared community, you can request the network administrator to run a scan throughout the network in search of misconfigured or contaminated equipment.

Habercilikte editoryal bağımsızlık sorunu: Türkiye'deki anaakım televizyon kanalları üzerine bir inceleme 

Hatırlatma: Sitemizdeki İngilizce gramer konuları ve öğretici ders videoları Limasollu Naci  İngilizce eğitim setleri  içeriklerinden alınmış bulunmaktadır. 

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Web-site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Ekim: Yılın ingilizce aylar sondan ikinci ayı olan Ekim; İngilizcede Oct olarak yazılır iken Alright-to-bır olarak telaffuz edildiğini söylemeliyiz.

Bir diğer fikir de İngilizce bir takvim alıp tüm planlarınızı bu takvimi kullanarak yapmaktır. Ayrıca haftanın İngilizce günlerini inceleyebilirsiniz.

Bu İngilizce dersimizde İngilizce Aylar konu anlatımı göreceğiz. İngilizce aylarla ilgili alıştırmalar ve İngilizce aylarla ilgili örnek cümleler yazacağız. İngilizce aylar konusu liselerimizde genellikle 9. sınıflarda okutulmaktadır.

Report this page